Bid manager (Būvniecības tenderu projekta vadītājs)

Skonto Plan meitas uzņēmums Skonto Enterprises UK aicina pievienoties savai komandai Bid manger (Būvniecības tenteru projketu vadītāju)

Pilnas slodzes darbs, no pirmdienas līdz piektdienai, darba laiks no 8.00 līdz 17.00

Darba vieta:  Suite 10-11, The Hop Exchange, Suite 24-26, London, SU1 1TY

Atalgojums: 28 000-34 000GBP gadā (gross)

Pienākumi:

  • Tendera piedāvājuma izstrādes koordinācija un komunikācija ar klientu un uzņēmuma darbiniekiem;
  • Ienākošās un izejošās tenderu dokumentācijas apstrāde un analīze;
  • Piedāvājumu dokumentācijas noformēšana un sagatavošana iesniegšanai klientam;
  • Uzņēmuma pārstāvēšana sapulcēs ar klientiem un piegādātājiem;
  • Pārdošanas projektu vadītāju atbalstīšana visā pārdošanas procesā.

Prasības:

  • Vēlama pieredze tendera piedāvājumu sagatavošanā;
  • Vēlama ar būvniecību vai ekonomiku saistīta izglītība;
  • Pieredze būvniecībā, vēlams darbā ar fasāžu apšuvumiem;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas;
  • Teicamas prasmes darbā ar MS Office;
  • Vēlamas prasmes darbā ar Autocad, Revit, PS Project un citām ar būvniecību saistītām datorprogrammām;
  • Vēlme mācīties, attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu.

Novērtēsim:

  • Izglītību būvniecības nozarē;
  • Pieredzi starptautiskā darba vidē.

Piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu;
  • Izaugsmes iespējas un izaicinājumus;
  • Sociālās garantijas;
  • Darbu pie tehniski interesantiem un liela mēroga starptautiskiem būvprojektiem.