BŪVDARBU VADĪTĀJS (darbam Vācijā)

BŪVDARBU VADĪTĀJS

pienākumi:

  • plānot, vadīt un uzraudzīt darbus būvobjektā, balstoties uz projekta dokumentāciju, būvobjekta realizācijas līguma nosacījumiem
  • plānot darbu izpildes grafikus, nepieciešamos resursus, personālu
  • kontrolēt būvniecības apjomus, termiņus un izmaksas
  • veikt nepieciešamos pasākumus kvalitātes un darba aizsardzības prasību nodrošināšanai
  • gatavot būves izpilddokumentāciju, nepieciešamās atskaites
  • sadarboties ar klientiem, piegādātājiem un apakšuzņēmējiem
  • vadīt komandu

prasības:

  • augstākā vai profesionālā izglītība būvniecībā, inženierzinātnēs
  • vēlams būvprakses sertifikāts
  • pozitīva iepriekšēja darba pieredze ārējo tīklu izbūvē
  • obligātas labas vācu valodas zināšanas runā un rakstos
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • datorzināšanas labā līmenī (MS Office, AutoCad)
  • spēja strādāt komandā, vadītprasme, augsta atbildības sajūta un precizitāte
  • gatavība ilgstoši atrasties un strādāt Vācijā

piedāvājam:

  • vērtīgu darba pieredzi, izaugsmi
  • labus darba apstākļus
  • sociālās garantijas, nelaimes un veselības apdrošināšanu
  • apmaksātu dzīvesvietu Vācijā, apmaksātus ceļa izdevumus uz Latviju un Vāciju
  • atalgojumu 2500 – 4000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@skontobuve.lv līdz 2019. gada 14.novembrim.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti dalībai konkursa otrajā kārtā.

Pretendenta iesniegtie dokumenti ar personas datiem tiks apstrādāti darbinieka atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta atbilstību ieņemt konkrēto amatu un tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 6 (sešus) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie dokumenti ar personas datiem tiks dzēsti vai iznīcināti. Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, pretendents ir izteicis savu piekrišanu personas datu apstrādei tādam mērķim, kādam tie iesniegti.

Pārzinis: SIA “Skonto Būve”, reģ.nr. 40003248848, juridiskā adrese: Rūpniecības iela 6, Tukums, LV-3600.