BŪVNIECĪBAS TĀMJU INŽENIERIS OBJEKTIEM LATVIJĀ UN ZVIEDRIJĀ

pienākumi:

  • projekta sākotnējās tehniskās informācijas analīze, darbu secības strukturēšana,
  • būvniecības darbu izmaksu tāmes aprēķinu veikšana, tai skaitā atsevišķi pa būvniecības posmiem ēku būvniecībā un citu darbību izmaksu tāmes aprēķini,
  • apakšuzņēmēju piedāvājumu saņemšana un izvērtēšana.

prasības:

  • profesionālā vai augstākā izglītība būvniecībā,
  • pozitīva iepriekšēja darba pieredze tāmēšanas inženiera vai līdzvērtīgā amatā Latvijā vai ārvalstīs, (pieredze uz projektiem Zviedrijā un citās Skandināvijas valstīs tiks uzskatīta par būtisku priekšrocību),
  • prasme orientēties būvniecības darbu tehnoloģiskos procesos, būvmateriālu piedāvājumā: būvmateriālu pamatīpašībās,
  • spēja orientēties tehniskajā dokumentācijā, prasme veikt tehniski ekonomiskos aprēķinus, precizitāte,
  • labas latviešu valodas un angļu valodas zināšanas,
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, AutoCad-DWG TrueView),
  • kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos,
  • labas komunikācijas prasmes, spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, ievērot informācijas konfidencialitāti.

piedāvājam:

  • darba vietu Rīgā ar pilnas slodzes darba laiku,
  • konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu,
  • labus darba apstākļus, dinamisku darbu profesionālā komandā,
  • plānotais darba uzsākšanas laiks vienojoties.

CV un pieteikuma vēstuli sūtiet uz e-pastu vakances@skontobuve.lv līdz 2019.gada 20.jūnijam.

Pretendenta iesniegtie dokumenti ar personas datiem tiks apstrādāti darbinieka atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta atbilstību ieņemt konkrēto amatu un tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 6 (sešus) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie dokumenti ar personas datiem tiks dzēsti vai iznīcināti. Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, pretendents ir izteicis savu piekrišanu personas datu apstrādei tādam mērķim, kādam tie iesniegti.

Pārzinis: SIA “Skonto Būve”, reģ.nr. 40003248848, juridiskā adrese: Rūpniecības iela 6, Tukums, LV-3600.