PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJS

Pienākumi:

  • identificēt potenciālo klientu loku un produktu virzīšana
  • veikt esošo un potenciālo tirgu izpēti un analīzi
  • ilgtermiņa attiecību veidošana ar sadarbības partneriem
  • prezentēt uzņēmuma produkciju un nodrošināt darījumu noslēgšanu

Prasības:

  • augstākā izglītība, vēlams inženiertehniskajā jomā
  • pieredze inženiertehniskajā jomā vai aktīvajā pārdošanā
  • (vēlams starptautiskā līmenī)
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un deliģēt uzdevumus
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums
  • labas latviešu, angļu, krievu valodas zināšanas gan rakstiski,
  • gan mutiski
  • labas datora prasmes (MS Office)

Piedāvājam:

  • iespēju piedalīties unikāla ražošanas uzņēmuma izveidē
  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas
  • darba vietu Rīgā un Tukumā ar pilnas slodzes darba laiku

Lūdzam sūtīt, CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu guntars.heinsbergs@fortamedical.com, vai pa pastu uz “Forta Medical”, Rūpniecības iela 3, Tukums, LV-3101. www.fortamedical.com