PROJEKTA TEHNISKĀ SEKRETĀRE/-S

pienākumi:

  • projekta dokumentācijas sagatavošana, uzturēšana un koordinēšana,
  • izpilddokumentācijas sagatavošana, sakārtošana un noformēšana,
  • sanāksmju protokolēšana, komunikācijas uzturēšana starp projektā iesaistītajām personām

prasības:

  • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība, atbilstoša darba pieredze
  • labas komunikācijas prasmes, precizitāte, augsta atbildības sajūta
  • pieredze darbā ar dokumentiem, prasme noformēt un kārtot  nepieciešamo dokumentāciju   atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem
  • izglītība un pieredze tehnoloģiju, ražošanas vai celtniecības uzņēmumos tiks uzskatīta par priekšrocību
  • teicamas latviešu, labas  angļu valodas zināšanas runā un rakstos
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office)

piedāvājam:

  • darba vietu Rīgā un Mārupē ar pilnas slodzes darba laiku
  • konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • dinamisku darbu profesionālā komandā

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim:

Ja atbilstat prasībām, amata pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2017.gada 31. oktobrim,  CV un pieteikuma vēstuli nosūtot uz e-pastu: tereze.vektere@skontobuve.lv, vai E.Melngaiļa iela 1A, Rīga, LV-1010 ar norādi: pieteikums konkursam „Projekta tehniskā sekretāre”