Ražošanas tehnologs / -ģe

Pienākumi:
• tehnoloģisko ražošanas karšu sastādīšana
• ražošanas procesu analīze un risinājumu nodrošināšana
• ražošanas tehnoloģiju pilnveidošana
• kontrolēt ražošanas tehnoloģiskos procesus, sekot to
nodrošināšanai sadarbībā ar tehnisko daļu un projektētājiem

Prasības:
• vēlama augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs, būvniecībā
• ne mazāk kā 2 gadu darba pieredze tehnologa darbā,
ražošanā
• teicamas datora prasmes, vēlams AutoCAD zināšanas
• labas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas gan rakstiski,
gan mutiski
• precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas
• spēja patstāvīgi organizēt savu darbu
• labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja strādāt
komandā

Piedāvājam:
• konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
• darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku
• profesionālu kolēģu komandu
• starptautisku pieredzi
• karjeras izaugsmes iespējas

Lūdzam sūtīt, CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu guntars.heinsbergs@fortamedical.com, vai pa pastu uz “Forta Medical”, Rūpniecības iela 3, Tukums, LV-3101. www.fortamedical.com